Be!Stresly™ | Pozytywna Psychologia Stresu™ | Pozytywna Psychologia Życia™

Kurs on-line "Metoda Stres4S"

Jak opanować stres i sprawić, aby zaczął działać
na Twoją korzyść...

Zdobądź dostęp do kursu, autorstwa dr Elżbiety Kluski-Łabuz, bazującego na wynikach najnowszych badań psychologicznych! Poznaj strategię, dzięki której nauczysz się wykorzystywać stres jako źródło siły i motywacji do działania.

Czy stres naprawdę musi być zagrażający?

Stres niemal od zawsze jest przedstawiany jako jeden z naszych największych wrogów. Na każdym kroku słyszymy od różnych ekspertów, lekarzy i psychologów o jego negatywnych konsekwencjach takich jak:

Nikt z resztą nie musi straszyć nas stresem...
Sami doskonale go znamy i wiemy, jak potrafi na nas wpływać oraz ile radości z życia nam odbiera.
Nic więc dziwnego, że większość z nas unika go za wszelką cenę i traktuję jako swojego przeciwnika.

Co byś jednak zrobił lub zrobiła, gdybyś dowiedział się lub dowiedziała, że stres nie dość, że nie musi wiązać się z szeregiem negatywnych konsekwencji, to może być doświadczeniem pozytywnym, a wręcz Twoim wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i trudnościami?

Pozytywne spojrzenie na stres

Chociaż może zabrzmieć to dla Ciebie mało prawdopodobnie, wyniki najnowszych badań nad stresem są dość jednoznaczne...

Stres nie musi wiązać się z negatywnymi konsekwencjami jeżeli podchodzisz do niego w odpowiedni sposób i potrafisz nim zarządzać!

Co ważniejsze okazuje się, że paradoksalnie wyższy poziom stresu może zwiększać satysfakcję z życia oraz poczucie jego sensu jak również poziom energii czy chęć działania.

Twoim głównym celem nie powinno być więc za wszelką cenę unikanie stresu czy walka z nim. Nie jesteś w stanie całkowicie pozbyć się go ze swojego życia bez względu na to jak bardzo będziesz się starał.

Traktowanie stresu i doznań mu towarzyszących jako wrogów, których trzeba się pozbyć może wyrządzić Ci więcej szkody niż pożytku - i jest to coś, co zostało już udowodnione.

Jeżeli naprawdę chcesz poradzić sobie ze stresem i napięciem mu towarzyszącym, musisz w pierwszej kolejności uświadomić sobie, że jest to reakcja Twojego organizmu który chce za wszelką cenę Ci pomóc. Następnie, Twoim zadaniem jest nauczyć się w jaki sposób wykorzystywać stres do skuteczniejszego i efektywniejszego działania w obszarach, które są dla Ciebie ważne.

Na czym polega Metoda STRES 4S?

Metoda STRES 4S jest moim autorskim podejściem do zarządzania stresem opracowanym na podstawie Motywacyjnego Modelu Stres 4S bazującego na wynikach najnowszych badań naukowych z psychologii.

Przeprowadzam Cię w niej krok po kroku przez proces zmiany Twojego myślenia o stresie oraz nabycie nowych umiejętności, dzięki czemu stres nie będzie wywoływał u Ciebie negatywnych doznań, a wspierał Cię w realizacji Twoich planów i celów!

Jest to możliwe dzięki:

Czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Część I. Wprowadzenie do Metody Stres 4S

Zaczynamy od krótkiego wprowadzenia do Metody Stres 4S, następnie wykonujesz pierwszy Test Psychologiczny, dzięki któremu określasz swój ogólny poziom odczuwanego stresu.

To pierwsze okazja w trakcie całego szkolenia, gdy poznajesz swoje zasoby i charakterystyki związane z poziomem ogólnie odczuwanego stresu. Ten sam test będziesz wykonywać jeszcze na koniec kursu, by zyskać porównanie, czy nastąpiła zmiana.

Część II. Sens życia/Styl życia

W tej części kursu zajmujemy się analizą twojego stylu życia oraz kosztów jakie ponosisz unikając niektórych sytuacji stresogennych. Stres jest naturalnym skutkiem ubocznym dążenia do trudnych, ale ważnych dla nas celów. Nie oznacza to jednak, że bardzo silna presja ma zawsze sens. Warto za pomocą odpowiednich narzędzi przyjrzeć się swojemu obecnemu stylowi życia i określić źródło stresorów jakich najczęściej doświadczasz.

 • Wykonasz Metodę K2 (tzw. podwójnej konfrontacji) oraz szereg ćwiczeń z Zeszytu Ćwiczeń
 • Wykonasz również drugi Test Psychologiczny na podstawie którego poznasz rodzaj doświadczanych przez siebie stresorów (stres zewnętrzny, stres intrapsychiczny, napięcie emocjonalne). 

Część III. Sposób myślenia (MindSet)

W trakcie trzeciej części kursu, zajmiemy się zmianą Twojego sposobu myślenia o stresie. Musisz bowiem wiedzieć, że według najnowszych badań to nie sam stres ma zabójczy wpływ na ludzi, ale kombinacja dużej ilości stresu i przekonanie o tym, że jest on szkodliwy. Innymi słowy, to czy stres będzie dla Ciebie szkodliwy i wiązał się z wieloma negatywnymi doznaniami w głównej mierze zależy od tego, jaki masz do niego nastawienie psychiczne.

 • Przejdziesz trening mentalny mający na celu wypracowanie nowego, wspierającego sposobu myślenia (mindsetu) o stresie – tak byś mógł go wykorzystywać jako siłę.
 • Otrzymujesz metodę Mindset 3P oraz Zeszyt Ćwiczeń

Dodatkowo zajmujemy się zamartwianiem się (jako stresorem wewnętrznym) oraz sposobami na poradzenie sobie z tym.

Część IV. Samoświadomość

Podczas czwartej części warsztatów zajmiemy się wzmocnieniem Twojej wewnętrznej siły.

Przejdziesz trening wzmacniający w zakresie:

 • Twojej SAMOOCENY (dodatkowo, wykonasz Test Psychologiczny określający poziom twojej samooceny)
 • Twojego POCZUCIA SKUTECZNOŚCI (również wykonasz Test Psychologiczny określający poziom Twojego poczucia skuteczności)
 • Twojej ORIENTACJI POZYTYWNEJ (również wykonasz Test Psychologiczny)
 • Zdolności do SAMOREGULACJI

Wszystkie wykonane testy psychologiczne zostaną przeze mnie obliczone i zinterpretowane. Dzięki temu dowiesz się jaki jest poziom twojej samooceny, poczucia skuteczności oraz orientacji pozytywnej oraz otrzymasz programy treningowe, które pomogą Ci je wzmocnić. 

Część V. Twoja osobista "Skrzynka z zasobami"

Stres można wykorzystywać do efektywniejszego i skuteczniejszego działania, wiąże się to jednak z wydatkowaniem dużej energii mentalnej. Dlatego tak ważna jest umiejętność zadbania o siebie i regeneracji po stresie.

W trakcie piątej części warsztatu wykonasz:

 • Analizę ZW (zasobów wspierających), czyli takich które bezpośrednio pomagają Ci w poradzeniu sobie z trudnością wywołującą stres
 • Analizę ZR (zasobów regenerujących), czyli takich które umożliwiają Ci uspokojenie, wyciszenie i regenerację po stresie
 • Otrzymasz dodatkowe techniki, poparte wynikami badań naukowych, dzięki którym m.in. nauczysz się obniżać swój poziom pobudzenia i szybko regenerować siły po dłuższym okresie stresogennych sytuacji

Część VI. Podsumowanie

Na sam koniec zbierzemy w jedną całość to, co wykonałeś w trakcie całego kursu. Dowiesz się w jak uruchamiać w sobie stan stresly w momencie odczuwania stresu. 

 • Otrzymasz również Kartę Stresly – jednostronnicową metodę do wydrukowania i posiadania przy sobie. W momentach stresu będziesz mógł ją wypełnić i dzięki temu zamienić stres w siłę i motywację do działania.

Pod koniec kursu będziesz również miał możliwość wypełnienia jeszcze raz testu na określenie ogólnego poziomu stresu po to, by porównać go z wynikiem uzyskanym na początku kursu.

Oto co otrzymasz:

0
miesieczny dostęp
do platformy szkoleniowej
0
warsztatów on-line w formie
dostępu do nagrań video
0
zeszyty ćwiczeń
do samodzielnego wydruku
0
specjalnie skonstruowane i sprawdzone w działaniu programy treningowe w pdf.
0
Narzędzia: Analiza K2; Mindset 3P; Analiza ZW+ZR; Karta Stresly
0
unikalnych testów psychologicznych, dzięki którym poznasz swoje zasoby

Korzyści z udziału w kursie:

Większy komfort i satysfakcja życia - przeanalizujesz swój styl życia oraz dowiesz się jakie jest główne źródło stresorów w twoim życiu, dzięki temu będziesz mógł podjąć świadomą decyzję co z nimi dalej zrobić

Większa produktywność a przez to osiąganie pożądanych rezultatów osobistych i zawodowych - nauczysz się wykorzystywać stres jako źródło energii i motywacji do działania, stres przestanie cię paraliżować

Większa pewność siebie w sytuacjach trudnych i niepewnych, które wywołują stres - otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz wiedział co konkretnie robić w sytuacji stresu

Wzmocniona siła wewnętrzna przechodzisz trening wzmacniania samooceny, poczucia własnej wartości oraz orientacji pozytywnej dzięki temu zyskasz większą odporność psychologiczną

Świadome kierowanie sobą i swoimi reakcjami - uczysz się jak dzięki samoregulacji przejmować kontrolę nad automatyzmami i schematami które nie są dla Ciebie korzystne i jak zamieniać je na nowe

Lepsze samopoczucie i więcej energii do działania - uczysz się jak skutecznie neutralizować skutki działania stresu i jak regenerować się po momentach stresu

4 DODATKOWE BONUSY

BONUS I. Kurs "Well-Life szczęście-zdrowie-dobrobyt"

 • Wartość kursu: 1270 zł
 • Kurs Well-Life, składa się z nagrań video o łącznej długości ok. 7 godzin

Część1. Szczęście:

 • dowiesz się jaki jest związek między poziomem odczuwanego szczęścia a twoim potencjałem odnoszenia sukcesów w życiu
 • poznasz 12 potwierdzonych naukowo, sposobów na zwiększanie poczucia odczuwanego szczęścia

Część 2. Sukces i dobrobyt:

 • poznasz neurobiologię sukcesu – czyli co z punktu widzenia mózgu odpowiada za osiąganie przez ciebie sukcesów
 • dowiesz się jakie są twoje główne blokady przed osiąganiem sukcesów i jak sobie z nimi poradzić 
 • dowiesz się jak wykorzystać emocje dla uruchomienia twojej wewnętrznej motywacji osiągnięć
 • nauczysz się w jaki sposób maksymalizować potencjał sukcesów w twoim życiu

Część 3. Siła woli i nawyki:

 • dowiesz się jak w oparciu o wyniki badań naukowych zmienić nawyki porażki w nawyki sukcesu 
 • poznasz główne zasady skutecznej zmiany nawyków 
 • dowiesz się jak radzić sobie z pokusą natychmiastowej gratyfikacji 
 • poznasz kluczowe zasady osiągania trwałych, życiowych zmian

BONUS II. Kurs "Jak osiągać cele, nawet wbrew wszystkiemu i wszystkim"

 • Wartość kursu: 570 zł
 • Nagrania video o łącznej długości ok. 2,5 godzin

Szkolenie, w którym kompleksowo omawiamy w jaki sposób skutecznie wyznaczyć i realizować życiowe cele:

 • dowiesz się jak poprawnie konstruować cele
 • poznasz 5 podstawowych zasad wyznaczania celów
 • nauczysz się określić swój cel nadrzędny
 • dowiesz się w jaki sposób określić swoje „dlaczego” które jest siłą napędową wytrwałości w realizacji celu
 • określisz swoje wartości oraz dowiesz się jakie mają one znaczenie dla skutecznego realizowania celów

BONUS III. Kurs "Od stresu do finansowego sukcesu"

 • Wartość kursu: 970 zł
 • Nagrania video o łącznej długości ok. 6 godzin

Finanse, to jedno z głównych źródeł stresu, dlatego w trakie kursu:

 • poznasz szereg strategii radzenia sobie ze stresem o finanse
 • dowiesz się w jaki sposób twoje nastawienie, nawyki i przekonania na temat pieniędzy kształtują twoją aktualną sytuację finansową i jak to zmienić na lepsze
 • zdobędziesz wiedzę na temat psychologii niezależności finansowej, oraz tego w jaki sposób osiągać prawdziwą niezależność finansową
 • poznasz 10 kroków do zmiany twojej sytuacji finansowej i tym samym zmniejszenia stresu o finanse
 •  

BONUS IV. Kurs "Stop Stres strategie indywidualne"

 • Wartość kursu: 470 zł
 • Nagrania video o łącznej długości ok. 5 godzin

Szkolenie to, będzie dla ciebie fantastycznym rozszerzeniem wiedzy z 4-tego „S” czyli skrzynki z zasobami.

Stworzysz bowiem dodatkowe strategie radzenia sobie ze stresem w oparciu o twój indywidualny sposób reakcji na stres, określony na podstawie testu psychologicznego określającego Twój styl emocjonalny (test wypełniasz i obliczasz wraz z prowadzącym w trakcie szkolenia).

Łączna wartość bonusów, które możesz otrzymać, to 3280 PLN

O prowadzącej:

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

Doktor psychologii, interwent kryzysowy i coach kryzysowy, trener.

Pasjonatka psychologii, współtwórca marki Be!Stresly Pozytywna Psychologia Stresu. Ekspert z tematyki stresu i kryzysu. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat ponad 5.000 osób wzięło udział w jej szkoleniach internetowych i stacjonarnych.

Autorka Metody STRES 4S™ w której w sposób kompleksowy pokazuje jak zmienić swoje podejście do stresu a tym samym zacząć sobie z nim radzić i wykorzystywać go jako wsparcie w trudnych sytuacjach.

Opinie uczestników kursu Stres 4S

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 24 maja (do godziny 23:59)

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać dostęp do wszystkich bonusów, kliknij w przycisk zamówienia poniżej

Kurs on-line Metoda Stres 4S + 4 BONUSY

Dostęp do szkoleń na okres 12 miesięcy
PLN597
PLN 297 cena brutto (zawiera podatek VAT)
 • 12 miesięcy dostępu platformy Akademii Pozytywnej Psychologii Stresu
 • 6 warsztatów on-line Stres 4S (zapis VOD)
 • 4 zeszyty ćwiczeń w pdf. do samodzielnego wydruku
 • 4 Programy Treningowe w pdf.
 • 4 Narzędzia: Analiza K2; Mindset 3P; Analiza ZW+ZR; Karta Stresly
 • 5 Testów psychologicznych (robisz je w trakcie kursu, ja obliczam i interpretuję Twoje wyniki)
 • Bonus I: Dostęp do szkolenia on-line: Akademia Well-Life
 • Bonus II: Dostęp do szkolenia on-line: Psychologia Osiągania Celów
 • Bonus III: Dostęp do szkolenia on-line: Od stresu do Finansowego Sukcesu
 • Bonus IV: Dostęp do szkolenia on-line: Stop Stres strategie indywidualne
Zniżka!!

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Warsztaty on-line STRES 4S są objęte 30-dniową gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że jeżeli po zapoznaniu się z nagraniami oraz wykonaniu wszystkich zadań nie poczujesz znaczącej różnicy w radzeniu sobie ze stresem, to wystarczy, że wyślesz do mnie maila wraz ze zdjęciami wykonanych ćwiczeń, a ja zwrócę Ci całą sumę pieniędzy.
Mogę pozwolić sobie na taką gwarancję, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z jego skuteczności.

Copyrigt (c) NewInsight Elżbieta Kluska-Łabuz. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Plac Kaszubski 8 lok. 311, 81-350 Gdynia
NIP: 681 199 1246 | REGON: 361473339

kontakt@newinsight.pl