To ona wskazała mi drogę na 2019 rok [#2 polecam książkę]

2
3091

Mieć coś wartościowego do powiedzenia to jedno. Sztuką jest tak to powiedzieć, by inni zechcieli tego wysłuchać. Dzisiaj polecam książkę, która wskazała mi do tego drogę.

Moim głównym celem na nadchodzący rok jest profesjonalny rozwój strony stresly.pl oraz kanału na YouTube Be!Stresly. Liczę, że nieco mi w tym pomożesz, oglądając i czytając nasze materiały oraz udostępniając je innym. 

Jestem jednak świadoma, że aby tak się stało to, muszę tworzyć teści jak najwyższej jakości, które będą praktyczne, przydatne, ciekawie i unikatowe, po które będziesz chciał lub chciała sięgać i polecać innym. Dużo wyzwań w jednym! 

Dlatego, nie ustaję w poszukiwaniu inspiracji i wiedzy na temat tego, jak stawać się coraz lepszą w tym, co zamierzam robić w nadchodzącym roku.

Piotrek, wiedząc jaki jest mój aktualny cel, w dniu 1 stycznia, położył na moim biurku książkę Michała Szafrańskiego pt. „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”.

I powiedział – czytaj! To rozwieje wiele Twoich wątpliwości i odpowie na całą masę pytań, które piętrzą się w Twojej głowie. 

Więc zaczęłam. Pochłonęłam 425 stron w 6 dni. Wiem, że dla niektórych to może być pestka, ale w moim przypadku to naprawdę spory wyczyn. Wspominałam już, że jestem osobą, która wolno czyta książki i szczerze… nie pamiętam kiedy ostatnio w takim tempie jakąś pochłonęłam. Dodam, że do dyspozycji miałam tylko wieczory, gdy Marcelinka już spała.

Po jej zakończeniu nie miałam wątpliwości, że chcę ją rekomendować w kolejnym odcinku cyklu „polecam książki”.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto ja przeczytać obejrzyj nagranie powyżej. 

Elżbieta Kluska-Łabuz

P.S. Chętnie dowiem się jakie masz lub będziesz miał zdanie na temat tej książki – więc podziel się nim proszę w komentarzu poniżej. A jeżeli cykl 'polecam książki’, jest dla Ciebie interesujący i przydatny, to zostaw proszę kciuk do góry. 

Polecana książka:

Michał Szafrański „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”. Grupa Wydawnicza Relacja, 2018. www.zaufanieczyliwaluta.pl

2 KOMENTARZE

  1. Czytałem książkę,
    słuchałem audiobooka (polecam, nawet po przeczytaniu papierowej wersji!)
    Zdecydowanie warto.
    Jedna z bardziej inspirujących książek jakie czytałem.
    Olbrzymia dawka motywacji…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here