To ona wywołała rewolucję w mojej głowie [polecam książkę]

0
1595

Bardzo często na moich szkoleniach i webinarach, słyszę prośbę o polecenie wartościowych książek, które mogą zainspirować, poszerzyć wiedzę czy posłużyć do samorozwoju. 

Dlatego postanowiłam rozpocząć, cykl poświęcony recenzji książek, które uważam za wartościowe, warte uwagi i poświęcenia czasu. Oczywiście będą to pozycje oscylujące głównie w okół psychologii.

Pierwszą książkę, którą postanowiłam wybrać z naszej biblioteki, to pozycja która wywołała totalną rewolucję w mojej głowie jeżeli chodzi o podejście do stresu i radzenie sobie z nim. 

Jeżeli chcesz zacząć lepiej radzić sobie ze stresem, wykorzystując najnowsze doniesienia naukowe z psychologii, to informacje z tej książki obowiązkowo powinny znaleźć się w Twojej głowie. Jej tytuł to „Siła stresu” autorstwa Kelly McGonigal.

Dlaczego warto ją przeczytać? Obejrzyj nagranie zamieszczone powyżej!

Tak sobie myślę, że skoro jesteś na Be!Stresly, to prawdopodobnie masz świadomość jak ważne jest we współczesnym świecie skuteczne radzenie sobie ze stresem, który jest wszechobecny. 

Być może masz negatywne doświadczenia z proponowanymi Ci do tej pory metodami radzenie sobie ze stresem i dlatego zainteresowało Cię nasze podejście, w którym promujemy zupełnie inną postawę i pokazujemy w jaki sposób nauczyć się wykorzystywać siłę stresu do radzenia sobie z trudnościami.

Jeżeli tak jest, to przeczytanie książki McGonigla będzie dla Ciebie świetnym uzupełnieniem informacji, które otrzymujesz na Be!Stresly i kolejnym krokiem do lepszego radzenia sobie ze stresem, w zupełnie nowy – poparty wynikami badań naukowych – sposób.

Elżbieta Kluska-Łabuz

 

P.S. Jeżeli cykl 'polecam książki’, jest dla Ciebie interesujący i przydatny, to zostaw proszę kciuk do góry pod nagraniem i komentarz poniżej. Chętnie też dowiem się jakie masz lub będziesz miał/a zdanie na temat „Siły stresu” – więc podziel się nim proszę w komentarzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here